Pazar, 15 09 2019

DESTEK & DANIŞMA HATTI: 0216 661 38 50

​​

Neden Halı Yıkamalı?

Çarşamba, 28 Kasım 2012 11:44

Çünkü sağlığımız her şeyden önde gelir, Sağlıklı olmak için sağlık bilgisi gereklidir, işte bu noktada halı yıkama işleminin önemi ortaya çıkmaktadır. Halı evlerde mekânlarımızı hem sıcak hemde dekoratif gösteren bir unsurdur. Dolayısı ile ev veya işyerinde günde yaklaşık dört kilo civarında toz oluşmaktadır. Bu tozların neden olduğu birçok bakteri ve hastalığın yuvalanmasına sebep olur, bebekli aileler için tehlike unsurudur, öte yandan alerjik astım gibi rahatsızlıkları bulunanlar için tozu ve kiri çekmiş halılar nefes darlığı gibi problemleri beraberinde getirmektedir, toz ve kir biriken halılar, günlük hayatta üzerine basıldığı için tozu ve kiri halının tüy diplerine ve sert zeminine hapsetmektedir, doğal olarak ev imkanları ile yada evlerde bulunan halı yıkama makineleri ile bu kirlerden Kurtulmak hemen hemen imkânsızdır, evde yapılan halı yıkama işlemiyle sadece halıların üst yüzeyini temizleyebilirsiniz ama Yapmış olduğunuz halı yıkama işlemi yeterince sağlıklı olmamıştır.

 
Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar sadece halı yıkama işlemi için özel üretilmiş makineler tarafından yıkanmaktadır. Kullanmış olduğumuz halı yıkama şampuanları tamamen halı yıkama için üretilmiş olan anti bakteriyel jtp halı yıkama şampuanıdır. Son olarak halı yıkama işlemi bitikten sonra halılarınız bin dört yüz devir gücünde boru tipi halı sıkma makinesinde üzerinde kalan sudan tamamen ayrılır ve halıda kalan nemin kuruması için askıya alınır, bu işlemler sonucunda halınız ilk günkü temizliğine ulaşır.
 
Bera halı yıkama fabrikası olarak halınızın günlük temizliği yanı sıra senede en az iki kere halı yıkama işlemini tavsiye ederiz. Halılarınızı Bera güvencesi ve kaliteli işçiliğiyle tanıştırmayı unutmayın.
Okunma 6265 defa Son Düzenlenme Salı, 06 May 2014 21:16
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.